"ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ"

Рубрики

четвер, 17 лютого 2022 р.

                               «Небесна Сотня – Ангели Свободи»

Щорічно  20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

До цієї дати  у відділі обслуговування юнацтва та дорослих читачів представлена книжкова виставка – пам'ять « Небесна Сотня. Герої не вмирають»  та інформаційний стенд « Небесна Сотня – Ангели Свободи». Запрошуємо ознайомитися всіх зацікавлених користувачів бібліотеки.

 “ Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України на сході, утверджуючи право людини на вільне життя. 


 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар