"ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ"

Рубрики

четвер, 21 березня 2024 р.

  «Поезія - сповідь душі»

Сьогодні відбулося чергове засідання клубу Гармонія», присвячене Всесвітньому дню поезії. Поезія – це море відчуттів і вражень, вона тривожить душу, примушує людину відгукнутися. Це нематеріальний, але цілком відчутний дотик. Поезія здатна віднайти сховані у кожному з нас глибини. Як написала Ліна Костенко, - «Поезія – це завжди неповторність,
якийсь безсмертний дотик до душі».
На засіданні присутні читали вірші українських класиків і сучасників, поринали в цей неймовірний і прекрасний світ. Велика увага була присвячена творчості наших воїнів – захисників, які створюють поезію, перебуваючи на передовій. В ній лише слова, думки і почуття солдатів. Немає ніякої романтики на війні, є робота небезпечна, важка, часто кривава. Ці книги – це сповідь душі тих, хто своїми очима бачив війну. Щира і чесна.
Засідання проведено, як окремий захід до Тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом якого став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому». Дім для нас тепер має велике значення, безумовна віра в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це відчуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна. Саме про це йшла мова в звучанні поезії поетів рідного краю.
До заходу була представлені книжкові виставки «На крилах чарівного слова» та книжкова виставка – присвята «Ліна Костенко – сумління України».


Немає коментарів:

Дописати коментар