середа, 9 грудня 2015 р.

Шановні  мешканці Великомихайлівського р- ну,  завдяки ініціативності наших земляків – краєзнавців Володимира та Віктора Скавроніків  відбулася плідна співпраця з працівниками  Інституту  зоології  НАН України ім. І.І. Шмальгаузена  над історико – краєзнавчою книгою про Великомихайлівщину.  І, як результат взаємодії  та співпраці з Інститутом  зоології  НАН України ім. І.І. Шмальгаузена  було  передано  в дарунок    Центральній  районній  бібліотеці   примірник  двохтомної  «ЧЕРВОНОЇ  КНИГИ  УКРАЇНИ» останнього видання. Цей  дарунок  адресовано населенню Великомихайлівського району  з нагоди   ювілейних дат – 200 – літній ювілей  сіл:  Юрашеве, Новосавицьке, Чапаєве, Василівка, Кучурган, Малозименове, Муратове, Стоянове, Соше – Острівське,     у  форматі  користування  цінними  книгами у читальній залі, без права видачі читачам за межі бібліотеки  з метою унеможливлення її пошкодження, знищення чи, навіть, викрадення. 
    Також Директор І.А. Акімов  та колектив Інституту  зоології  НАН України ім. І.І. Шмальгаузена, даруючи рідкісне та цінне видання, висловили щире сподівання, що  двохтомний  примірник «ЧЕРВОНОЇ  КНИГИ  УКРАЇНИ» стане корисним  посібником  для  підвищення загального рівня знань читачів району, насамперед, підростаючого покоління і молоді, про історію та природу рідної землі та допоможе у подальших історико- краєзнавчих дослідженнях нашого чудового причорноморського краю.

      Від імені дирекції, колективу ЦРБ та від усіх жителів Великомихайлівщини було надіслано лист - подяку вельмишановному Акімову  Ігорю Андрійовичу і працівникам бібліотеки Інституту зоології: Ластіковій Людмилі Михайлівні,  Марченко Тетяні Миколаївні,  Константіновій Вікторії Олександрівні  та  Кордоновій Валентині Геннадіївні  за надання можливості збагатитися рідкісними та унікальними відомостями про багатомільйонну минувшину нашого неповторного краю та нашим славним землякам – братам  Віктору і Володимиру Скавронікам, завдяки яким краєзнавство Великомихайлівщини поповнюється новими виданнями про наш рідний край, його  історію, славне минуле та сьогоден 

Немає коментарів:

Дописати коментар