вівторок, 6 квітня 2021 р.

                    «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати»

       Здоров'я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить.
       Дата святкування 7 квітня,  приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше, дню прийняття статуту цієї організації. Вперше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

        У відділі обслуговування юнацтва та дорослих читачів оформлена  книжкова виставка - рекомендація «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати», на якій представлено видання, які допомагають зрозуміти, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби. Запрошуємо ознайомитися всіх зацікавлених читачів бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар